چرا سیتاس

چرا سیتاس؟! بهبود عمکرد کسب و کار شما

تمامی کارها در سیتاس با محوریت مشتریان انجام می‌شود. برای آژانس‌های مسافرتی و سازمان‌های همکار ما مهمترین محور کار ما بهبود عملکرد آنان است. ما  بهبود عملکرد مشتریان‌مان با تمرکز بر  موارد زیر تضمین می‌کنیم:

بازاریابی و فروش بهتر

ما اعتقاد داریم هر یک از آژانس‌های مسافرتی دارای پتانسیل‌های بالایی برای بازاریابی و فروش هستند. خدمات گردشگری طیف بسیار وسیعی دارد و اغلب آژانس‌های مسافرتی نمی‌توانند تامین کننده همه نیازهای مشتریان باشند. اکنون سیتاس بسترهایی فراهم آورده‌ ایت که آژانس‌های مسافرتی خدمات خود را به سایر آژانس‌ها به راحتی ارائه دهند و در یک بستر امن، راحت و دقیق بفروشند.  برای مثال اگر مشتری به آژانس A مراجعه کند خدماتی را تقاضا کند که آن آژانس فراهم کننده آن خدمات نباشد، در این هنگام آژانس A می تواند آن خدمات را از ارائه دهنده دیگری که در سیتاس است، تامین کند و با ارائه به مشتری خود کمیسیون فروش را دریافت کند.

افزایش دقت و کاهش خطا‌ها

وجود امکاناتی نظیر گزارش‌گیری‌های چند وجهی، پنل‌های با سطوح مختلف دسترسی و نظراتی همراه با جامعیت و کاربری آسان باعث شده که راهکارهای ما دقت انجام امور را افزایش دهد.

پشتیبانی تمام عیار

مهمترین اولویت کسب و کار مشتریان ما هستند. در سازمان ما مهمترین کار پاسخگویی به مشتریان ماست. تمامی کارکنان ما در بدو استخدام فارغ از پست سازمانی که دارند، به مدت 2 هفته در خصوص پشتیبانی مشتریان آموزش‌های لازم را می‌بینند. ما می‌خواهیم مشتریان ما همواره از ما تجربه بسیار خوبی داشته باشند.

تطابق با سایر نرم افزارها و یکپارچگی

هر آژانس یا کسب و کاری فراخور نیازمندی‌هایی که دارد ممکن است از نرم‌افزارهای دیگری مخصوص برای کارهای خود داشته استفاده کند. برای اینکه کار برای مشتریان ما راحت‌تر شود سعی می‌کنیم که راهکارهای‌ سیتاس با این نرم‌افزارها ارتباط داده شود تا کاربران بتوانند به راحتی هر چه تمام‌تر و با دقت بیشتر امور خود را انجام دهند.

صرفه‌جویی در هزینه‌ها

ما فناوری اطلاعات را به کار می‌گیریم تا روال‌های اداری و امور متداول آژانس‌های مسافرتی در کمترین زمان و با دقت بالا انجام شود. صرف زمان کمتر برای کارها مساوی است با هزینه‌‌های کمتر.

تجربه خوب برای مشتریان شما 

در خیلی از موارد مشتریان یک آژانس مسافرتی، خدمات دیگری که آن آژانس تامین کننده آن نیست را تقاضا دارند. شاید آن‌چیزی که برای آژانس مسافرتی در این موقع مهم است این است که این خدمات از چه‌ کسی تهیه شود تا برای مشتری یک تجربه خوب فراهم شود. ما به آژانس‌های مسافرتی کمک می‌کنیم تا آژانس‌های مسافرتی دیگری که ارائه دهنده اصلی خدمات هستند را شناسایی، کیفیت و تعهد کاری آنان را ارزیابی کنند تا برای مشتریان‌ خود تجربه خوبی ایجاد نمایند.

امنیت اطلاعات

 در سیتاس تمامی کارکنان ملزم به رعایت کامل دستورالعمل‌های امنیتی هستند، ما می‌دانیم که امنیت اطلاعات مشتریان‌مان بسیار حیاتی و حساس است، لذا با جدیت امنیت اطلاعات را جزو مهمترین وظایف و مسئولیت‌های هر شخص در سازمان می‌دانیم.

تطابق با روال‌های کار شما

آژانس‌های یا شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گردشگری معمولا هر کدام روال‎‌ها و فرآیندهای مخصوص به خود را دارند. ما در توسعه محصولات همیشه انعطاف‌پذیری لازم را برای اینکه فرآیندها و روال‌های هر آژانس بتواند در راهکارهای ما پیاده‌سازی شود در نظر می‌گیریم و به تمامی مشتریانمان کمک می‌کنیم تا روال‌های خود را در راهکارهای ما پیاده‌سازی کنند.